Close

Asansörlü Taşımacılık

hekimoglu-nakliyat-asansorlu-tasimacilik-asansorlu-evden-eve-nakliyat

Asansörlü Taşımacılık aracımız ile Anadolu Yakasında Kartal başta olmak üzere bütün İstanbul’da Asansörlü Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Değerli vatandaşlarımızın ev eşyalarının ve diğer eşyalarının güvenliği için Asansörle taşımak daha güvenli ve zamanda da tasarruf edilmiş olur. Bunun yanında personel sayısı da azaldığından maddi açıdan da daha tasarruflu olmuş olur. Yüksek katlı yapılarda taşınmayı kolaylaştıran Asansörlü Taşımacılık çalışmaları ile hizmetinizdeyiz.

 

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü Taşımacılık hizmeti almadan önce taşınacak eşyaların paketlenmesi şart. Ayrıca Nakliye asansörünün taşınılacak yeni yer için uygun olup olmadığına da bakılmalıdır. Gerekli duyulması halinde uyguladığımız taşıma yönteminde önceden ayarlanan uygun aracımızı göndermekteyiz.

hekimoglu-nakliyat-asansorlu-tasimacilik-asansorlu-evden-eve-nakliyat

 

Profesyonel Asansörlü Taşımacılık Şirketi

İstanbul Profesyonel Asansörlü Taşımacılık Şirketimiz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası taşıma bölgesinde ayrı ayrı ofislerimizde müşterilerimizi ağırlamaktadır. Hekimoğlu Nakliyat firmamız bütün nakliyat işlemlerinde garantili hizmet sunar ve önce güvenlik esaslı taşıma hizmetleri vermekteyiz. Bunun için eşyaların ambalajlanması ve önceden tedbirlerin alınması şart. Eşyaların tek tek ambalajlanması ve paketlenmesi olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bu yüzden bütün müşterilerimize önceden uyguladığımız bu yöntem kullanıcı yararınadır. Emin olun ki siz de memnun kalacaksınız.

 

 

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları ortalama taşıma ücretinin 5 te 1 i kadardır. Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat fiyat teklifi aldığınız ücretin %20 si yani 5/1 kadar olan ücretler rakamsal olarak 2018 itibariyle 300 TL dir diyebiliriz. Her şey dahil nakliyat hizmeti sunan şirketimiz Asansör için ek ücret talep etmez. Asansörlü taşıma hizmetimiz sözleşmede belirtilmiş ise ücretsizdir. Ayrıca günlük Kiralık Asansörlü Nakliyat aracımızı da kiralaya bilirsiniz.