skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
BEYKOZ Evden Eve Nakliyat

BEYKOZ Evden Eve Nakliyat

Sektörün öncülüğünü üstlenen Beykoz evden eve nakliyat, ağır yük, hafif yük, ev ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm eşyalar özenle paketlenmekte ve araca yerleştirilmektedir. Gelişmiş bir teknolojik alt yapıya sahip olan Beykoz nakliyat firması, İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak erişim sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak gerçekleştirilen taşımacılık hizmetleri maksimum 2 gün içerisinde de tamamlanmaktadır. Ayrıca herhangi bir gecikmenin yaşanmaması içinde gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel ekspertiz desteği sunmaktadır. Bu destek sayesinde taşıma maliyetleri birinci ağızdan hesaplanarak ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun yaşanması önlenmektedir.

hekimoğlu nakliyat 7

Paketleme Ve Montaj Desteği

Beykoz evden eve nakliyat firması bünyesinde hizmet veren personeller üst düzey bir tecrübeye sahiptir. Özellikle de ambalajlama çalışmaları hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm eşyalar yırtılması güç olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Firma müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet alabilmesi içinde montaj desteği sunmaktadır. Ofislere veya dairelere getirilen mobilyalar marangoz ustaları tarafından kurulmaktadır. Kurulum işlemleri sırasında da en küçük bir eşyanın zarar görmesi engellenmektedir. Beykoz evden eve nakliyat personelleri, ofis taşımacılığı noktasında da bilgi sahibidir. Çalışma alanlarında bulunan elektronik cihazlar, deri koltuklar veya mobilyalar özenle işlem görmektedir. Ayrıca maddi değeri yüksek olan eşyalar içinde ayrı araçlar temin edilmektedir.

hekimoğlu nakliyat 10

Garantili Hizmet

Nakliyat hizmetleri sırasında zarar gören eşyalar müşteriler açısından oldukça üzücü bir durumdur. Pek çok firma çeşitli önlemler alarak söz konusu zararların önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Ancak alınan önlemlere rağmen en ufak bir kaza sonucunda ciddi maddi kayıplar yaşanabilmektedir. Beykoz evden eve nakliyat firması ise böyle durumlar için sigortalı taşımacılık desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar teker teker sigortalanmakta ve garantiye alınmaktadır. Bu sayede de yaşanabilecek olan maddi kayıplar müşterilere yansıtılmamaktadır. Beykoz nakliyat firması bünyesinde bulunan kamyon, kamyonet veya hafif ticari gibi çeşitli araçların trafik sigortaları da eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle de kurumsal taşımacılık hizmetleri sadece resmi belgelere sahip olan kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Beykoz evden eve nakliyat müşterilerine garantili bir hizmet sunduğu içinde tavsiye edilen bir firma konumuna erişmektedir.

hekimoğlu nakliyat 13

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Son dönemlerde yaşanan maliyet artışları taşımacılık ve nakliye ücretlerini yükselmesine neden olmuştur. Pek çok firma müşterilerinden absürt rakamlar talep ederek geçici bir mağduriyet yaşatmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat ise, tüm hizmetlerini makul rakamlarla gerçekleştirmektedir. Talep edilen ücretlerin geri ödemeleri noktasında ise, taksitlendirme gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve hemen adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için Beykoz nakliye ile iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top