Close

Eşya Ambalaj Ve Paketleme

evden eve nakliyat eşya ambalaj ve paketleme istanbul eşya ambalajlama

İstanbul Eşya Ambalaj ve Paketleme hizmetini profesyonel titiz temiz bir şekilde yapan İstanbul evden eve nakliyat firmamız garantili Eşya Paketleme hizmeti sunmaktadır.

 

Eşya Ambalaj Ve Paketleme

Taşınmak birçok insan için korkutucu ve yorucu olsa da planlı bir çalışma yapıldığı zaman çok kolay bir hal alabilir.  İlk olarak yapılması gereken eşyaları kullanım alanlarına ve hassasiyet durumların göre ayırmaktır. Kırılacak eşyalar aynı yerde, plastikler bir yerde, elektronik eşyalar ise başka bir yerde gruplanmalıdır. Her eşya özelliğine göre paketlenmeli ve ona göre sağlamlaştırılmalıdır. Mutlaka eşya ambalaj ve paketleme işine özen gösterilmeli ve kolilerin üzerine not alınmalıdır. Eşyaların nakliye işini yapacak olan araca yerleştirilmesi esnasında alınacak bu notlar yükleme ve indirme işini yapacak olan kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır. Her alanın eşyası kendi arasında sınıflanmalı ve paketleme işlemi de buna göre yapılmalıdır.

 

Eşyalar Paketlenirken Yapılması Gerekenler

Ev ya da iş yeri taşıma işlerinden en zor olanlardan biriside nakliyat eşya ambalaj ve paketleme işidir. Çünkü paketleme işi büyük bir dikkat ve özen isteyen bir iştir. Özellikle mutfak eşyaları, porselen süs eşyaları, ayna ve çerçeveler, beyaz eşyalar bu konu da daha fazla özen isteyen bir iştir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken mutfaktaki kırılacak eşyaların özenle sarılması ve uygun bir kutu içerisine aralarına çarpma ve kırılmayı önleyecek malzemeler koyarak yerleştirilmesidir. Daha sonra bu kolilerin üzerine kırılacak eşya olduğunu belirten notlar alınmalıdır. Ayna ve çerçeve gibi parçalar ise özenle sarılmalı ve dik konumda araca yerleştirilmelidir. Beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalar çizilmeye karşı korunmalı ve paketleri taşıma esnasında açılmayacak şekilde sarılmalıdır.

evden eve nakliyat eşya ambalaj ve paketleme istanbul eşya ambalajlama

 

Taşınırken Nakliye Firması Neden Önemlidir?

Taşınma işlemi uzman bir ekibe bırakıldığı zaman eşyalarda meydana gelecek hasar ortadan kalkar. Bizde evden eve nakliye firması olarak bu konu da özenle çalışmaktayız ve kırılacak ya da bozulacak eşyalarınıza karşı sigorta yapmaktayız. Taşınma esnasında eşya ambalaj ve paketleme işine oldukça özen göstermekte ve siz müşterilerimizin memnuniyeti için son derce titiz çalışmaktayız. Ayrıca Hekimoğlu Nakliyat firmamız tarafından asansörlü olarak yapılan taşıma işlemi taşınmak istediğiniz yer kaçıncı kat olursa olsun sorunsuz olarak yapılmaktadır. Evden eve nakliye firması araştıranlar bizden son derece güvenilir bir hizmet alabilirler.