Close

Eşya Paketleme

eşya paketleme ambalajlama hizmeti İstanbul

Güvenli ve garantili nakliyat çalışmaları yapan İstanbul Eşya Paketleme firmamız ile ev taşıma ofis taşıma çalışmaları daha da kolay bir hal almıştır. Bütün eşyalarınızı tek tek ambalajlayıp taşımaktayız. Taşıma esnasında zarar görmemesi için gerekli önlemleri alan Hekimoğlu Nakliyat şirketimiz ile taşınmak bir ayrıcalıktır. Sizler de bu ayrıcalıktan yararlanın.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Evden eve taşımacılık şirketleri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş hizmet sektörüdür. Bu şirketler, taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın evinizden alınıp yeni adresinize nakliyat, ambalaj ve paketleme işlemini gerçekleştirirler.

Nakliye şirketleri;

  • Paketleme
  • Sökme
  • Araca yükleme ve boşaltma
  • Eski evden eşyaları çıkarılması
  • Yeni eve eşyaların taşınması
  • Montaj etme süreçlerini hızlı bir biçimde gerçekleştiren firmalardır.

 

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti

Nakliye firmaları tarafından eşyalarınız hasar görmeyecek şekilde toplanır, ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma firması aracına yüklenir. İstediğiniz zamanda yeni adrese nakliyat, ambalaj ve paketleme işlemleri yapılan eşyalarınızın kurulumu yapılır. Dilerseniz nakliye firmanız belirleyeceğiniz tarihe kadar eşyalarınızı muhafaza edecek depo hizmeti sunabilir. Nakliyat firması tarafından yeteri kadar eleman ve ekipmanla modern sistemlerde taşıma sağlanır. Taşıma işlemi özellikle yüksek katlar için asansörle, asansör kurulmasına uygun olmayan durumlarda ise  el ile taşıma seklinde gerçekleştirilir. Asansör ile taşıma hem zamandan hem iş gücünden tasarruf sağlar. Evden eve taşımacılığa, alanında uzman elemanlar tarafından yapılacak monte ve demonte işlemleri dahildir. Evinizde sökülen mobilyalarınız taşınacağınız yerde tekrar kurulacaktır. Ayrılan parçalar ambalajlanacak böylelikle güvenli ve sağlam taşınması gerçekleşmiş olur.

eşya paketleme ambalajlama hizmeti İstanbul

eşya paketleme ambalajlama hizmeti İstanbul

 

Nakliye Ambalaj ve Paketleme Firması

Eşyaları taşıyacak firma ile öncesinde görüşme yapılıp eksper hizmeti alınmalı, sonrasında eşya sigortası yapılmalıdır. Yapılacak sigorta ile eşyalarınızın güvenliği sağlanacaktır ve taşıma sonrasında yerinde hasar tespiti yapılarak eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tasıma firması zararınızı karşılayacaktır. Her ne kadar nakliye, ambalaj ve paketleme işlemlerinde titiz davranılsa da olası sorunlar için sigorta hizmeti verilmektedir. Firmanın vereceği ekspertiz ve sigorta işlemleri ücretsiz hizmetlerdir. Taşıma ücretinin belirlenmesi içinse; eşyaların bulunduğu evin kaçıncı kat olduğu, evde ne kadar eşya bulunduğu ve eşyaların taşınacağı yeni adres gibi bilgiler gerekmektedir. Bu bilgiler dahilinde firma yakıt, işçilik, ambalaj ve paketleme masraflarını hesaplaması sonucunda size fiyat çıkaracaktır. Yapacağınız sözleşme ile taşıma sırasında çeşitli bahaneler kullanılarak çıkartılabilen ekstra ücret istemlerinin de önüne geçmiş olacaksınız. Taşınma işleminizi hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan nakliye firmaları bu hizmetler ile kaliteli hizmet verdiklerini de göstermiş olurlar.