skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
ETİLER  Evden Eve Nakliyat

ETİLER Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un tüm ilçelerine taşımacılık desteği sunan Etiler evden eve nakliyat firması, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilere söz verilen gün ve saatte adreslere ulaşılmaktadır. Taşıma işlemleri maksimum 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar özenle ambalajlanmakla birlikte mutfak araç gereçleri için kutulama desteği sunulmaktadır. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen paketleme işlemleri sayesinde eşyaların zarar görme riski minimum seviyeye indirilmektedir. Etiler evden eve nakliyat firması 7/24 hizmet vermektedir. Örneğin herhangi bir ilçeden gelen araç talepleri aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Tahini çıkan devlet memurları içinde ekonomik nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Özellikle de şehir dışında bulunan iller veya ilçeler için hafta da en az iki sefer sevkiyat düzenlenmektedir.

Nakliyat İşlemleri

Ofislerde veya evlerde yer alan eşyaların fiziksel özellikleri farklılık göstermektedir. Taşıma işlemleri sırasında bahsi geçen özelliklerin göz önünde bulundurulması ve ona göre muamele edilmesi gerekmektedir. Etiler evden eve nakliyat ekipleri ise, tüm eşyaları çeşitli kriterler doğrultusunda gruplara ayırmaktadır. Daha sonra ise her grup ayrı ayrı olacak bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Bu sayede sevkiyat sırasında yüklerin birbirine zarar vermesi riski ortadan kaldırılmaktadır. Etiler evden eve nakliyat paketlemenin yanı sıra montaj hizmeti de vermektedir. Buzdolapları, çamaşır makineleri ve mobilyalar uygun alanlara yerleştirilmektedir. Teslimattan öncesinde ise kurulumu tamamlanan eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Etiler nakliyat firması sayesinde taşıma sürecinde yaşanan stres ve sıkıntılar ortadan kaldırılmaktadır. Pek çok işlem firma bünyesinde görev yapan personeller ile gerçekleştirilmektedir.
hekimoğlu nakliyat 9

Etiler Sigortalı Nakliyat

Etiler evden eve nakliyat firması tarafından sigortalı taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Sigortalı taşımacılığın amacı uygulamalar sırasında maddi kayıplar yaşanması durumunda bu kayıpların müşterilere yansımamasını engellemektir. Firma talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda ise eşyalara bir değer biçilmektedir. Ardından ise nakliyat sigortası sözleşmesi yapılmaktadır. Firma sayesinde güvenli bir hizmet alma şansı bulabilir ve tüm eşyalarınızın sıfır risk ile taşınmasını sağlayabilirsiniz. Etiler evden eve nakliyat, aynı zamanda müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle de güven ortamı bozacak tüm işlemlerden uzak durulmaktadır.

Etiler Evden Eve Nakliyat Araçları

Teknolojik imkanlar ile üretilmiş olan araç modelleri ile hizmet veren Etiler nakliyat firması, tüm yüklere özel araçlar tahsis etmektedir. Söz konusu kamyon ve kamyonetlerde taşıma işlemlerini kolaylaştıracak pek çok özellik yer almaktadır. Sizde tercihinizi Etiler evden eve nakliyat firması tarafından yapabilir ve kaliteli bir hizmeti ucuz fiyatlarla alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınız veya taşımacılık ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak içinde firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top