Göztepe Evden Eve Nakliyat

Hekimoğlu göztepe evden eve nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat firmamız değerli semtimiz Göztepe de hizmet vermektedir. Taşınacak ev ve işyeri eşyalarınızı güven içinde taşımak ve memnuniyetinizi kazanmak güvenli firmamız Göztepe evden eve nakliyat için değerlidir. Ev ve işyerinizi en kısa sürede taşımak mı istiyorsunuz?  Yaptığı kaliteli işler ve deneyimli kadrosuyla Göztepe evden eve nakliyat 7/24 hizmetinizdedir.

Bizim için sizin memnuniyetini sağlamaktır. Hızlı ve güvenilir nakliyat hizmetimizde taşınacak tüm eşyalar tarafımca sigorta garantisi altına alınır. Sigortalanan eşyalar nakliyat işlemine kısa sürede başlar.

Göztepe evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz başlıca hizmetler; nakliyat depolama, ofis taşıma, asansörle taşıma, şehir içi nakliyat, piyano taşıma, parça eşya taşıma, şehirlerarası taşıma hizmetidir. Geniş bir hizmet yelpazesine sahip firmamız nakliyat işlemi sırasında düşüncelerinizi kesinlikle uygular. Eşyaların sorumluluğu firmamız tarafından güvence altındadır.

Nakliyat işleminin uygulamaya koyulması sırasında izlenilen adımlar:

 

Ekspertiz Hizmetimiz:

Eşyaların olduğu alanda personellerimizce inceleme yapılır. Hacmi kapladığı alan en ince ayrıntısına kadar yazılır. Bunun sonucunda siz müşterimizin ödeyeceği ücret tarafımızca size sunulur. Ücretin karşılıklı anlaşması durumunda sonraki aşamaya geçilir.

 

Sözleşme İmzalama:

Müşterimizin güvence altına alındığı bir sözleşme ile resmiyet kazanır. Gerekli tüm aşamalar sözleşmede yar alır. İstenilen hizmetler sözleşmede yerini alır. Karşılıklı olarak anlaşmalar imzalanır.

 

Eşya Paketleme:

Eşyaların paketlenmesi, eşyalar gerekli özellikteki koruyucu malzemeler ile itinayla paketlenir. Kırılmasından endişe edilen eşyalar özenle paketlenir. Eşyalar darbe almayacak şekilde paketlenir.

Eşya Taşıma:

Eşyaların taşınması, personellerimiz eşyalar paketlendikten sonra kısa süre içinde taşıma işlemini gerçekleştirirler. Gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Eşyalar araca güvenle yerleştirilir. Eşyalar taşınacak yere vardığında Asansörlü taşıma hizmetinin olduğu siz müşterimize sunulur. Kabul edilmesi durumunda eşyalar asansör taşımacılığı ile taşınır.

Eşyaların paketten çıkarılması:

Taşıma işlemi bittikten sonra eşyalar özenle paketten çıkartılır. Ve kurulum aşamasına göre gruplandırılarak yerleştirilmeye başlanır.

 

Kontrol:

Eşyaların tamamı taşındıktan sonra kurulmasını istediğiniz eşyalar varsa kısa sürede kurulur. Eşyalar uzman personeller tarafından kurulur. Eşyalar kurulduktan sonra siz müşterimizle beraber kontrol edilir. Bu kontrol aşamasında ortaya bir sorun çıkarsa bu rapora yazılır. Eşyalarda bir zarar tespiti durumunda bu kısa sürede giderilir ve nakliyat işlemi kısa sürede gerçekleşir. Göztepe evden eve nakliyat olarak size güvenilir bir hizmet vermekten her zaman mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir