İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat

hekimoglu nakliyat
İstanbul Nakliyat

Evini taşımak isteyen fakat ne yapacağını bilmeyen veya bu konuda kötü bir geçmişi olan müşterilerimiz oldu. Hekimoğlu nakliyat olarak bu bağlamda evinizi taşırken sıkıntı yaşayan veya ilk defa taşınacak olanlar için faydalı olacak bazı bilgiler sunuyoruz…
Ev taşırken nelere dikkat edilmeli?
Birincisi evinizdeki eşyaları doğru tespit edin ve taşınacağınız yer ve yol durumu hakkındada bilgi edinin. Nakliyat işlemi şu şekilde olur. İlgili firma ile irtibata geçen potansiyel müşteri önce telefonda ön görüşme yapar ve fiyat alır. Fiyat ortalama bir fiyattır ve asıl fiyat eşyalar tespit edildiğinde olur. Expertiz gelerek eşyaları evin konumunu ve gideceği yerdeki ev hakkında bilgiler alır. Pazarlık yapılır ve sözleşme imzalanır. Kurumsal taşımacılık yapan bir firma eşyalar için sigorta yapar ve taşıma esnasında başlarına gelecek her türlü sorundan kendisi sorumludur.
Eşyalarınızı de-monte ve paketleme sırasında başında durun!
Zira bu konuda çok sorun çıkabiliyor. Düzgün paketlenmeyen eşya mutlak suretle stabil sabitlenmezse potansiyel tehlikedir. Bu konuda hassasiyet gösterin. Araca yerleştirilirken inceleyin. Ön anlaşma haricinde firma ile net bir şekilde konuşarak ekstra bir ödeme yapmayacağınızı belirtin bunu sözleşmeyede yazın. Bu tarz bir durumla karşılaşırsanız belgeleyin ( bazı firmalar taşınma esnasında eşyaları götürdükleri yerde indirmeden çeşitli bahaneler uydurarak ekstra masraf çıkartırlar) Bir belge imzalatarak veya firma ile irtibata geçerek bu durumu çözün. Elinizde yazılı bir ibare olması lehinize olacaktır.
Eviniz yüksekse nakliyat sansörü talep edin. Daha güvenli bir taşıma işlemi olacaktır.
Firmanızı seçerken referanslarına bakın mümkünse ilgili referanslara ulaşın. Birde şikayet platformlarında firmaya yönelik eleştirileri inceleyin. Sizin için daha aydınlatıcı olacaktır.

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat İLETİŞİM
0212 211 65 75
0532 490 88 43