Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat İstanbul kartal nakliyat firması

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve nakliyat firmamız geçmişten aldığı güçle Kartal semtimizde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Sizlerin ihtiyaç duyduğu taşıma ve nakliyat işlemlerini deneyimli kadromuzla gerçekleştirmekten onur duyarız. Kartal evden eve nakliyat güven ve özveriyle hizmetinizdedir.

En büyük hassasiyetimiz sigortalı nakliyat ve garantili nakliyattır. Taşınacak tüm eşyalar firmamız tarafından sigortalanır. Eşyaların zarar görmesi durumunda tüm masraflar firmamıza aittir.Kartal evden eve nakliyat hizmetlerinde önceliğimiz siz  müşterimizin memnuniyetidir.

Ücretsiz ekspertiz  hizmetimiz, Kartal evden eve nakliyat firmamız tarafından gönderilen deneyimli çalışanlarımız eşyaları inceler ve nasıl taşınacağı üzerine rapor tutarlar. Eşyalar kırılıp kırılmama hassaslığına göre ayrılırlar. Eşyaların tümü ekspertizler tarafından analiz eldir ve en son bir ücret ortaya çıkarılır.

Anlaşma ve sözleşmenin imzalanması aşaması nakliyatın nasıl yapılacağı üzerinde siz müşterimizle yapılır. Ücrette anlaşılırsa sözleşme imzalanır ve nakliyat işlemi süratle devam eder.

Eşyalar özenle personellerimiz tarafından paketlenmeye başlar. Eşyalar dikkatlice ve özelliğine göre paketlenir. Kartal evden eve nakliyat olarak tüm sorumluluk denetimimiz altındadır.

Eşyaların istenilen yere taşınılması işlemi paketlemeden hemen sonra başlar. Personeller tarafından eşyalar dikkatlice istenilen yere taşınır. Bu aşamada istenirse asansör ile taşıma hizmetimiz mevcuttur. Bu  hizmet çok katlı alanlarda tercih edilmekle beraber daha kısa zamanda işlemin bitmesini sağlar.

 

Sözleşmeli Kartal Evden Eve Nakliyat

Siz değerli müşterimiz sözleşmede eşyaların yerleştirilmesi ve kurulumunu istemişseniz eğer bunu firmamız kısa sürede gerçekleştirir. Kurulumu personel gerektiren mobilya ve eşyalarınız personellerimiz tarafından yapılır.

Kurulum ve yerleştirme sona erdikten sonra nakliyat işlemimizin denetimi sizle beraber yapılır. Taşınan eşyaların zarar görüp görmediği siz müşterimiz tarafından beraber kontrol edilir. Eksik yapılan bir işlem var ise bu hemen tamamlanır. Eşyaların hasar görmesinin tespiti durumunda bu firmamız tarafından kayda geçirilir ve bu hasar kısa sürede giderilir. Deneyimli ve kaliteli işçiliği ile kartal evden eve nakliyat siz değerli müşterimizin nakliyat işlemini tamamlamış olur.

 

Nakliyat depolama hizmetimiz

Belirli bir süreliğine muhafaza edilmesini istediğiniz eşyalarınız firmamız tarafından depolanır korunur.

 

Ofis Taşıma hizmetimiz

Firmamız ofis taşımacılığı hizmetini güvenle vermektedir. Ofis taşımacılığında gerekli güvenlik kontrolü yapılır.

 

Parça eşya taşıma hizmetimiz

Siz müşterimizin parça eşyalarını gerekli yerlere taşıma hizmetini vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir