skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
KAVACIK  Evden Eve Nakliyat

KAVACIK Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve çevresi illere taşımacılık hizmeti veren Kavacık evden eve nakliyat firması, sektörün tüm beklentilerini karşılamaktadır. Özellikle de uygulama noktasında alınan üst düzey önlemler sayesinde tüm ürün modelleri sıfır risk ile taşınmaktadır. Firma talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde araç göndermektedir. Parça yükler, ağır yükler ve kurumsal taşımacılık noktasında da çeşitli faaliyetler düzenlemektedir. Kavacık evden eve nakliyat firması resmi olarak da tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamıştır. Özellikle de bankalara ve şirketlere özel olarak da hizmet verilmektedir. Firma, tüm ürünlerin güvenliğini maksimum bir seviyede sağlamakta ve en ufak bir sorunun yaşanmasını engellemektedir.

hekimoğlu nakliyat 14

Taşıma Ve Paketleme

Evlerde veya ofislerde kullanılan eşyaların en ufak bir darbede zarar görmesi kaçınılmazdır. Bu gibi sorunların yaşanmaması için de paketleme işlemlerinin profesyonel bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Kavacık evden eve nakliyat personelleri ise, kalın ve oldukça dayanıklı yapılara sahip olan ambalajlar ile paketleme işlemlerini tamamlamaktadır. Ayrıca gerek duyulduğu taktirde paketlerin içerisine köpük gibi destek malzemeleri de yerleştirilmektedir. Eşyaların taşınması, yine Kavacık evden eve nakliyat ekipleri tarafından yapılmaktadır. Bu ekipler içerisinde yer alan tüm personelleri, fiziki yönden oldukça güçlüdür. Yani eşyaların düşürülmesi riski yüzde sıfırdır. Taşıma işlemleri sırasında asansörlü araç modelleri kullanılmaktadır. Kamyonların arkasında yer alan platform sayesinde tüm yükler yüksek katlara bile kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Hekimoğlu nakliyat firması, her zaman müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurmaktadır.

Uygulama Sırasında Dikkat Edilenler

Taşınan, paketlenen veya yüklenen her bir eşya, fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Buradaki amaç ise, sevkiyat sırasında eşyaların birbirine temas etmesi durumunda zarar görmelerini engellemektir. Kavacık evden eve nakliyat ekipleri, kırılması muhtemel olan malzemeler için de kutulama desteği sunmaktadır. Yani paketlenen eşyalar, ekstra bir de kutu içerisine yerleştirilmektedir. Firmanın personelleri, montaj sırasında da eşyalara zarar gelmemesi için hassas bir çalışma prensibi sergilemektedir. Kavacık evden eve nakliyat, depolama ve parça yük taşımacılığı hizmetleri sırasında ürünlerin birbirine karışmamasına özen göstermektedir. Örneğin parça yükler, etiketleme sistemlerine tabi tutulmakta ve adres karışıklığı yaşanması engellenmektedir.

Kavacık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bireyler her zaman nakliyat fiyatlarının oldukça yüksek rakamlara tekabül ettiğini düşünmektedir. Ancak firma, bu konuda da farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Örneğin Kavacık evden eve nakliyat, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar tasarlamaktadır. Ayrıca parça yük taşımacılığı hizmetleri, oldukça cüzi rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Kavacık evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve adresinize araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinin tarihlerini öğrenmek için de, yine firmanın merkez ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

hekimoğlu nakliyat 15

Hizmet Bölgeleri

• Çiftlik Caddesi evden eve nakliyat

• Cumhuriyet Caddesi evden eve nakliyat

• Cumhuriyet Caddesi (Çavuşbaşı Caddesi.) evden eve nakliyat

• Ekinciler Caddesi evden eve nakliyat

• Fatih Sultan Mehmet Caddesi evden eve nakliyat

• Fatih Sultan Mehmet Caddesi evden eve nakliyat

• Göksu Otağtepe Caddesi evden eve nakliyat

• Havuzbaşı Caddesi evden eve nakliyat

• Hülagü Caddesi evden eve nakliyat

• İETT Çavuşbaşı Caddesi. Durağı evden eve nakliyat

• Kaptanlar Caddesi evden eve nakliyat

• Kürşad Caddesi evden eve nakliyat

• Okul Caddesi evden eve nakliyat

• Orhan Veli Kanık Caddesi evden eve nakliyat

• Otağtepe Caddesi evden eve nakliyat

• Özgür Caddesi evden eve nakliyat

Back To Top