skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
KURTKÖY  Evden Eve Nakliyat

KURTKÖY Evden Eve Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Gerek ekonomik fiyatları, gerekse çalışma prensibi ile müşterini memnun eden firma, talep edilen adreslere de hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Özellikle de evlerde, şirketlerde ve ofislerde kullanılan tüm eşyalar, İstanbul’un farklı ilçelerine götürülmektedir. Kurtköy evden eve nakliyat firması, tüm hizmetlerinde önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Ayrıca taşıma işlemleri sadece alanında uzman olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma, sektörün ek eski kurumları arasında yer almaktadır. Bu nedenle de mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Özellikle de paketleme, montaj ve yükleme gibi uygulamalar sırasında sadece bilimsel yöntemler tercih edilmektedir.

hekimoğlu nakliyat 14

Ev Ve Ofis Taşımacılığı

Evlerde ve ofislerde kullanılan eşyalar, maddi açıdan oldukça pahalıdır. Taşıma uygulamalarında bu gibi eşyaların zarar görmemesi gerekmektedir. Ancak pek çok firma tarafından gerçekleştirilen yanlış işlemler nedeniyle söz konusu eşyalara zarar verilmektedir. Kurtköy evden eve nakliyat personelleri ise, bahsi geçen sorunların yaşanmaması için her türlü önlemi almaktadır. Örneğin yükler, kalın ve koruyucu özelliği olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlerin içerisine yerleştiren köpükler sayesinde, eşyalara gelebilecek olan darbeler sonucu maddi kayıplar yaşanması engellenmektedir. Kurtköy evden eve nakliyat, yükleme sırasında da ürünlerin fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmaktadır. Aynı hassasiyet montaj uygulamaları sırasında da gösterilmektedir. Ayrıca ofis taşımacılığı hizmetlerinde tercih edilen personeller, elektronik cihazlar için de farklı çözüm yöntemleri üretmektedir. Bu gibi cihazlar, firmanın bilişim uzmanları tarafından işlem görmektedir.

Nakliyat Araçları

Bir nakliyat projesinin en önemli aşaması, araç tercihidir. Firma bünyesinde bulunan kamyon ve tırlar, her türlü yük modeline özel olarak dizayn edilmiştir. Yine bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için çeşitli özelliklere sahiptir. Kurtköy evden eve nakliyat firması, asansörlü taşımacılık desteği de sunmaktadır. Dar ve çok küçük olan binalara eşyaları çıkarmak oldukça zordur. Ayrıca sürekli indir, kaldır ve döndür gibi insan gücünün fazlaca kullanılmasından dolayı da yüklere zarar verilebilmektedir. Ancak asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde yüksek katlara kadar çıkarılabilmektedir. Kurtköy evden eve nakliyat, depolama, şehirlerarası taşımacılık ve parça yük taşımacılığı hizmetleri için özel olarak da araç tahsis etmektedir. Firmanın tüm taşıtları düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir.

Parça Yük Taşımacılığı

Hekimoğlu nakliyat firması, eşya sayısının az olduğu durumlarda parça yük taşımacılığı hizmetini devreye sokmaktadır. Örneğin tek bir ürün veya hafif bir yük için koca, koca araçlar tutma, maddi açıdan çok pahalıya gelmektedir. Ancak Hekimoğlu nakliyat firması sayesinde bu gibi parça eşyalar, kapınızdan toplanmakta ve depolama alanı geniş olan araçlar ile talep edilen adreslere gönderilmektedir. Ödeyeceğiniz ücret ise, sadece yükünüzün ağırlığı ve sayısı kadardır. Sizde hemen Kurtköy evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

hekimoğlu nakliyat 15

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgeleri

• Ankara Caddesi evden eve nakliyat

• Gazi Caddesi evden eve nakliyat

• İETT Safa Caddesi. Durağı evden eve nakliyat

• Kanarya Caddesi evden eve nakliyat

• Lise Caddesi evden eve nakliyat

• Safa Caddesi evden eve nakliyat

• Selçuklu Caddesi evden eve nakliyat

Back To Top