Maltepe Evden Eve Nakliyat

hekimoğlu maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe semtinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız. Taşınmasını istediğiniz değerli eşyaların ulaşacağı yere en iyi şekilde taşınmasını istiyorsanız, Maltepe Evden Eve Nakliyat firması olarak size hizmet vermekten onur duyarız. Özen ve hassasiyetle çalışan deneyimli kadrosuyla Maltepe Evden Eve Nakliyat firması yaptığı işlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Taşınan eşyaların tamamız güvencemiz altındadır. Eşyaların en iyi şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz. Taşıma esnasında doğabilecek tüm olumsuzluklar firmamız Maltepe evden eve nakliyat tarafından karşılanır.

Nakliyat firmamız taşınacak eşyaların hepsini değerinden daha fazla sigortalatır. Önceliğimiz garantili ve sigortalı taşımacılık olduğu için siz değerli müşterilerimiz kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eşyaların tamamı firmamız tarafından güvence altındadır.

 

Nakliyat işlemini yapmadan önce önemli başlıklar

1 – Ücretsiz ekspertiz

Firmamız Beşiktaş evden eve nakliyat taşınacak yere tecrübeli uzman incelemesi personellerini gönderiri. Eşyalar tek tek analiz eldir. Gerekli maddeler rapor halinde yazılır. Eşyaların ağırlığı kapladığı alan hesaplanır ve bu hesaplama sonucunda siz değerli müşterimize bir ücret sunulur. Ücretsiz uzman incelemesi hizmeti aşamasında eşyaların kriterleri ve önemli hususlar tarafımızca rapora yazılır.

 

2- Sözleşme ve Anlaşma aşaması

Firmamızın size sunduğu ücret kabul edilirse sözleşmeye geçilir. Önemli hususlar müşterimiz tarafından dile getirilir ve sözleşmede kesinlikle yer alır. Sözleşme siz değerli müşterimizin lehine olacak şekilde yazılır. İstenilen tarihte anlaşılır ve nakil işleminde istenilen gerekli konular sözleşmede yer alır. Sözleşme son halini alır.

 

4-Eşyaların taşınması

Eşyaların taşınması firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir. Geniş çalışanlarımızla eşyaları tek tek ve özenle taşımaktayız. Darbe almayacak şekilde taşınılan araca yerleştirilir ve uyumlu şekilde hassasca taşınır.Güvenli ve huzurlu bir şekilde taşınır değerli eşyalarınız

 

5- Eşyaların paketten çıkarılması

Eşyalar firmamız tarafından düzenli bir şekilde açılır. Darbe almaması için iyi bir şekilde açılır eşyalar. Siz müşterimiz tarafından sözleşmede yer almasını istemişseniz eşyalar bizim tarafımızdan paketlerden çıkarılır. Ve istenilen yere özveriyle yerleştirilir.

 

6- Eşyaların kurulması

Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak sözleşmede kurulmasını istediğiniz eşyalarınız varsa bunları iyi bir şekilde tamamlarız. Monte edilebilecek gerekli eşyalar çocuk takımı, dolap, kitaplık. Personelimiz tarafından kısa sürede monte edilir.

 

7-Taşıma işleminin son bulması ve Kontrol

Maltepe Evden Eve Nakliyat tarafından sağlanan tüm nakil işlemlerin son maddesidir kontrol. Taşınan eşyalar kurulduktan ve paketten çıkarıldıktan sonra siz değerli müşterimizle beraber kontrol eldir. Eşyalarda bir sorun olması durumunda bu hemen rapora geçer.Eşyaların zarar görmemesi durumunda,tamamlanması gereken başka bir husus yok ise.Nakil tamamlanır.

Maltepe semtimiz İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. 8,4 uzunluğunda bir sahile sahiptir. Maltepe boğazın Rumeli yakasında yer alır. Batıda Şişli ve Kâğıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur. Yüzölçümü 11 km² dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir