skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
ORTAKÖY  Evden Eve Nakliyat

ORTAKÖY Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en köklü firmalarından biri olan Ortaköy evden eve nakliyat, taşımacılık desteği noktasında profesyonelliği yakalamıştır. Rezidans, site, ofis ve ev gibi çeşitli alanlarda bulunan eşyalar talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Firmamız müşterilerinden gelen araç isteklerini aynı gün içerisinde karşılamaktadır. Fiyat politikamız ise ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Genel hizmetlerimiz, parça eşya taşımacılığı, kurumsal yük taşımacılığı ve sigortalı taşımacılıktır. Ayrıca her türlü eşya Ortaköy evden eve nakliyat firmamız tarafından İstanbul’un çeşitli ilçelerine lanse edilmektedir. Düzenlenen sevkiyatlar sırasında mobilyaların çizilmemesi veya araçta bulunan eşyaların zarar görmemesi için birtakım önlemler alınmaktadır. Firmamız tüm işlemleri müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tamamlamaktadır.

hekimoğlu nakliyat 13

Tavsiye Edilen Nakliyat Firması

Taşımacılık hizmeti almak isteyen bireyler, tavsiye edilen nakliyat firmaları arayışına girmektedir. Ancak internet üzerinden hizmet veren pek çok sanal nakliyat firması müşterini mağdur etmektedir. Yapılan olumlu yorumların birçoğu tamamen sanaldır. Ortaköy evden eve nakliyat firmamız ise, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde herkes tarafından tavsiye edilmektedir. Gerek fiyat gerekse süre açısından beklentilerin tamamını karşılayan firmamız taşıma noktasında profesyonelliği yakalamıştır. Ayrıca ofislerde veya evlerde yer alan bütün eşyalar teknolojik ekipmanlar ile işlem görmektedir. Ortaköy evden eve nakliyat komisyon üzerinden de iş almamaktadır. Özelliklede sanal nakliyat şirketleri almış olduğu işlere belirli bir ücret karşılığında başka firmalara vermektedir. Bu durum ise ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlara davetiye çıkarmaktadır.

Taşıma Sürecinde Yapılan İşlemler

Ortaköy evden eve nakliyat firması, taşıma işlemlerine paketleme ve sökme uygulamaları ile başlamaktadır. Mutfak araç gereçleri, mobilyalar ve beyaz eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajlanan eşyalar ise fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca tüm eşyalar sayımlardan geçirildiği için en küçük bir malzemenin kaybolma ihtimali yoktur. Ortaköy evden eve nakliyat personelleri, yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında da eşyaların zarar görmemesi için titiz bir çalışma sergilemektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen mobilyalar paketlerinden çıkarılmakta ve tekrar kontrollerden geçirilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan marangoz ustaları tarafından montajı gerçekleştiren mobilyalar kullanıma hazır bir hale getirilmektedir. Ortaköy nakliyat sayesinde zahmetsiz bir hizmet alma şansı bulabilir ve taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

hekimoğlu nakliyat 14

Ortaköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ortaköy evden eve nakliyat firması, fiyat politikasını oluştururken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Özellikle de parça eşya veya şehir içi taşımacılık hizmetleri çok cazip rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Yakın güzergahlar içinde herhangi bir araç masrafı talep edilmemektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçeleri için anlık olarak ekip desteği sunmaktadır. Sizde hemen Ortaköy evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Back To Top