Parça Eşya Nakliyat

Parça eşya taşıma hizmetlerimiz tüm şehirlere devam etmektedir. Evden eveOfisten ofise her türlü nakliyat için bizi arayın. Herhangi bir ev veya ofisin kısmi olarak az sayıda  eşyalarının taşınması olarak bilinen parça eşya taşıma hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik fiyata taşınan bir taşımacılık hizmetimizdir.

İstanbul dan İzmir’e, Ankara’ya, Antalya’ya, Muğla’ya, bodruma, egeye, doğuya, Karadeniz’e her türlü eşyalarınızı uygun fiyatlara taşıyoruz. Araçlarımız birkaç parça eşyayı birleştirerek sefere başlar. Genellikle aynı güzergâhta bulunan eşyalar birleştirilir. Böylece hem daha hızlı hem de ekonomik bir şekilde eşyalarınız güvenle yerlerine ulaştırılır. Ücretsiz danışmanlık almak için lütfen bizimle İletişime geçiniz. Parasının değerini bilenlerin tercihi  Hekimoğlu olarak her zaman yanınızdayız.

Nakliyat   Evim bünyesinde bulunan tüm yetki belgelerine sahip özel olarak dizayn edilmiş araçlarımızla birlikte işinde eğitimli elemanlarımız eşyalarınıza uygun ambalajlarla parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Parça eşyalar düzenli olarak günlük haftalık ve aylık olarak ülkemizin tüm bölgelerine taşınmaktadır. Eşyalarınızı hem fiyat olarak uygun hem de zamanında güvenle yerlerine ulaştırıyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanarak tek başına araç kiralamaktan ve bunu size getireceği maddi yükten kurtulursunuz.

İster tam ister parsiyel olarak işinin ehli personelimiz ve araçlarımızla garantili bir taşımacılık sunuyoruz. “Kaliteli Hizmetin Doğru Adresi  Nakliyat Evim”

Türkiye genelinde bulunan şubelerimizle her zaman yanınızdayız. Düzenli seferlerimizden dilediğiniz zaman dilediğiniz bölgeye ile uygun şartlarda faydalanabilirsiniz.

Mobilya, beyaz eşya, çeyiz, askılı tekstil ürünleri, mutfak gereçleri, koli vb. tüm parsilyellerinizi bizden fiyat almadan taşıtmayın. Teslim sırasında Mobilyalarınız varsa yeni yerlerin de istenilen yere montajı yapılmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalar uzman tesisat ustalarımız tesisatları hazır ise montajlarını gerçekleştirip çalışır vaziyette teslim ederler.

Araç filomuz nakliyat işleri için temiz bakımlı  hijyenik olup sigortalı eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Öğrenci ve bekâr evi, yazlık veya kamp malzemelerinizi tüm illere taşıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti en öncelikli prensibimiz olmuştur. Bizim için nakliye ciddi bir iştir. Eşyalarınızı en az sizin kadar özenle ve dikkatle yerlerine ulaştırıyoruz. Parça eşya taşıma hizmetlerimizin tümünde zamanında ve hasarsız teslim garantisi veriyoruz.