skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
TAKSİM Evden Eve Nakliyat

TAKSİM Evden Eve Nakliyat

Bireylerin veya kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmetleri, pek çok firma tarafından verilmektedir. Ancak taşınma süreci stresli bir zaman dilimine tekabül etmekle beraber uzman bir nakliyeci ile çalışılmadığı durumlarda farklı sorunlar yaşanmaktadır. Örneğin yanlış yapılan işlemler sonucunda pek çok eşya zarar görmektedir. Bu nedenle de tecrübeli bir firma ile anlaşmak hem maliyet açısından hem de zahmetsiz bir hizmet açısından önem arz etmektedir. Taksim evden eve nakliyat ise, müşterilerinin beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir. Evlerde, işyerlerinde veya ofislerde bulunan eşyalar profesyonel işçiler tarafından taşınmaktadır. Ambalajlama, sökme ve montaj noktasında da çeşitli destekler sağlayan Taksim evden eve nakliyat firması, gelen talepleri aynı gün içerisinde karşılamaktadır.

hekimoğlu nakliyat 2

Profesyonel Taşımacılık

Bu sektörde hizmet veren Taksim evden eve nakliyat firması, personel ve araç sayısı bakımından tam bir donanıma sahiptir. Taşımacılık işlemleri birbirinden farklı uygulamaları içermektedir. Örneğin eşyaların sökülmesi, paketlenmesi veya araca yüklenmesi gibi pek çok işlem uzmanlık gerekmektedir. Firma ile alanında profesyonelliği yakalamış olan personelleri sayesinde tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir: Taksim evden eve nakliyat öncellikle sökülmesi gereken eşyaları belirlemekte ve daha sonra tüm parçaları ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmaların da ise birinci sınıf kaliteyle üretilmiş olan naylonlar kullanılmaktadır. Bu sayede yüklerin darbelere karşı daha da dayanıklı olması sağlanmaktadır. Taksim nakliyat bünyesinde hizmet veren marangoz ustaları tüm mobilyaları monte etmektedir. Dolasıyla da yeni düzen bir an önce kurulmakta ve müşterilerimiz zahmetsiz bir taşıma süreci geçirmektedir.

hekimoğlu nakliyat 10

Nakliyat Araçlarımız

Taksim evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde depolama alanları farklılık gösteren pek çok araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlarda yer alan özellikler sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız asansörlü nakliye sektöründe de faaliyet göstermektedir. Kat sayısının yüksek olması halinde tercih edilen asansör sistemleri 25. Kata kadar ulaşabilmektedir. Taksim evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından ekspertizden geçirilmektedir. Bu sayede de yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Taksim nakliyat araçları, sevkiyat güvenli sağlamak adına kapalı kasalardan oluşmakta ve yüklenen eşyaların dış hava sahasında veya çevresel etkenlerden korumaktadır. Ayrıca firmamız talep eden müşterileri ise tır gibi geniş hacimli olan araçlar temin etmektedir.

hekimoğlu nakliyat 12

Taksim Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taksim evden eve nakliyat fiyatları taşınan eşyaların sayısına, tonajına, dairelerin kat planına ve yol güzergahına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız maliyet hesaplamalarında aracın yakıt tüketimini, paketleme, montaj gibi işçilik bedellerini de göz önünde bulundurmaktadır. Müşterilerimize özel çeşitli indirimler de yapan firmamız ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Taşınma desteği hakkında daha fazla bilgi almak için Taksim evden eve nakliyat firmamızın müşteri temsilcileriyle iletişim kurabilirsiniz.

Back To Top