Close

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti İstanbul evden eve nakliyat expertiz firması

Ücretsiz ekspertiz hizmeti İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde ücretsiz olarak sunan firmamız, Taşımacılık işlemi öncesi Nakliye Ön İnceleme işlemleri yapmaktadır. Günün sonunda müşterilerimiz ile beraber belirleyeceğimiz plan, program ve nakliye fiyatını kararlaştırıp imza altına alıyoruz.

 

İstanbul’da Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Firması

Ücretsiz ekspertiz hizmeti nakliye firmalarının eşya taşıma öncesi incelemeler yaparak taşınma kriterleri belirlemesi ve ücretlendirmesi işlemidir. Nakliye hizmeti konusunda uzman olan eksperler eşyaları taşıma için uygun taşıma şeklinin belirlenmesi, taşınma için gerekli ekip sayısını, kullanılacak paketleme malzemesinin miktarını, nakliye yapılacak aracın büyüklüğü, asansörlü ya da manüel taşıma şekillerinden hangisinin kullanılacağı konuları üzerinde inceleme yaparak raporlarlar. Bu raporlama soncunda sağlıklı ve ayrıntılı bir iş akışı belirlenmiş olur. Verilecek tüm hizmetler toparlanarak fiyatlandırma işlemi de yapılmış olur. Yapılan ön çalışma doğrultusunda taşınma işlemi için verilecek tüm hizmetler tek tek belirlenmiş olacaktır.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Nakliye Fiyatlandırma

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile amaç ekspertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesidir. Ücretsiz ekspertiz ücretsizdir. ve Evden Eve Nakliyat hizmetinin fiyatlarını belirleyen bazı faktörler şu şekilde sıralanabilir:

  • Eşyaların miktarı ve ağırlığı,
  • Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,
  • Eşyalar için gereken ambalaj miktarı,
  • Taşınma için asansörün kullanılıp kullanılmayacağı,
  • Kırılacak eşyaların paketlenme isteği,
  • Adresler arası mesafe,
  • Taşıma için yapılan sigorta bedeli,
  • Kullanılacak nakliye aracı ekspertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesin de kullanılan kriterlerden bir tanesidir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti İstanbul evden eve nakliyat expertiz firması

 

İstanbul Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Bu işlemler değerlendirilerek verilen fiyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile karşılıklı mutabakat sağlandığın da ekstra bir ücret çıkması sorununun da önüne geçmektedir. Ekstra ücretlerin gerginliğini yaşamamak adına ekspertiz hizmeti veren firmalar tercih etmek yerinde olacaktır.

Ekspertiz hizmetinin amacı fiyatı ve yapılacak iş akışını belirlemektir. Bu amaç doğrultusun da profesyonel firmalar verdikleri fiyat dışında bir maliyet çıkarmayacaktır. Tercih edeceğiniz nakliye firması size sabit fiyat garantisi ile hızlı ve pratik bir taşınma hizmeti sunar. Ayrıca ekspertiz hizmeti için asla ücret alınmamaktadır. Bu hizmet tamamen işin niteliğini belirlemek ve müşteriye gerekli bilgilendirmeyi yapmak içindir. Bir ücret karşılığında yapılamaz. Kaliteli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti için uzman kadrosu ve tecrübesi ile sektörde yer edinmiş nakliye firmasıyla çalışmak gerekmektedir. Huzurlu ve sorunsuz taşınmanın anahtarı tam olarak seçeceğiniz nakliye firmasındadır bunu unutmamak gerekir.