skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
ÜMRANİYE Evden Eve Nakliyat

ÜMRANİYE Evden Eve Nakliyat

Hekimoğlu nakliyat ümraniye evden eve nakliye şirketi

İstanbul ve çevresi illere taşımacılık desteği sunan Ümraniye evden eve nakliyat firması akla gelen tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda ise taşıma maliyetleri belirlenmektedir. Ümraniye nakliyat, ofis, parça eşya, banka ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ayrıca şehir dışında bulunan iller içinde her türlü araç desteği sunulmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat bünyesinde görev yapan tüm personeller alanında uzmandır. Paketleme, montaj veya kurulum gibi uygulamalar söz konusu personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma mobilyalar için ise marangoz ustaları temin ederek, müşterilerin başka bir maliyet ile karşılaşmaları engellenmektedir.
hekimoğlu nakliyat 15

Taşıma Güvenliği

Bilindiği üzere nakliyat hizmeti almak isteyen pek çok birey, taşıma sırasında eşyalarına zarar gelme noktasında şüphe duymaktadır. Zira yetersiz bir şekilde yapılan ambalajlama çalışmaları nedeniyle maddi kayıplar oluşmaktadır. Firma, bu kayıpları önlemek ve en küçük bir eşyanın çizilmesini dahi engellemek için üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat personelleri paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan naylon ve battaniyeleri kullanmaktadır. Ayrıca yüklerin araçlara yükleniş şekilleri de taşıma güvenliğini sağlayacak bir düzeydedir. Ümraniye evden eve nakliyat firması, taşınması planlanan tüm eşyaları sigortalamaktadır. Bu sayede yaşanan maddi kayıplar ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır.

hekimoğlu nakliyat 2

Ümraniye Asansörlü Nakliye

İstanbul gibi kalabalık şehirler taşımacılık hizmeti vermek oldukça zordur. Bu zorluğun nedenleri ise yüksek katlı binalar ve girilmesi zor olan dar sokaklardır. Ancak Ümraniye evden eve nakliyat tarafından geliştirilen asansörlü nakliye hizmeti sayesinde bu zorluk ortadan kaldırılmaktadır. Firma bünyesinde bulunan asansör sistemleri 25. Kata kadar ulaşabilmekte ve eşyaların insan gücüne ihtiyaç duyulmadan dairelere çıkartılmasını sağlamaktadır. Ümraniye nakliyat ofis, şirket veya ağır yük taşımacılığı hizmetleri içinde asansör desteği sunmaktadır. Özelikle firma bünyesinde bulunan kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi çeşitli araç modelleri tüm eşyaları güvenli bir şekilde taşımaktadır. Bununla birlikte eşya sayısının fazla olması durumunda da geniş hacimli olan kamyonlar tercih edilmektedir.

hekimoğlu nakliyat 9

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Kalitesi

Ümraniye evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren birçok firma, fiyat veya taşıma süresi açısından müşterilerini mağdur etmektedir. Maksimum 2 gün sürmesi gereken nakliyat işlemleri verilen sözlerin yerine getirilmemesi nedeniyle zaman aşımına uğramaktadır. Özellikle de ev taşıma işlemlerinde karşılaşılan sorunların biride sonradan artış gösteren fiyatlardır. Ümraniye nakliyat ise müşterilerine vermiş olduğu tüm sözleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Firma sektörde ki rakiplerine göre de daha makul rakamlar ile hizmet vermekle beraber müşterilerine özel kampanya ve indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca yapılan her işlem sırasında memnuniyet göz önünde bulundurulmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat sayesinde tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır.

Back To Top