Üsküdar Evden Eve Nakliyat

hekimoğlu üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat kurumumuz tarafından üsküdar’da hizmet vermeye devam etmektedir.Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde taşıma görevine her zaman hazırdır.Tecrübeli ve geniş kadrosuyla Üsküdar evden eve nakliyat olarak taşınan her şey güvencemiz altındadır.En kısa ve en iyi şekilde nakliyat işlemini tamamlamaktayız. Evi taşırken siz değerli müşterilerimizin önem verdiği sigortalı taşıma işlemine önem vermekteyiz.Üsküdar evden eve nakliyat olarak ; garantili ve sigortalı taşıma hizmetine özen göstermekteyiz.

Üsküdar nakliyat firması olarak , nakliyatı yapılan her türlü eşyayı değerinden daha fazla bir ücrete sigortalatmak tayız. Doğabilecek tüm zararlar firmamız tarafından güvence altındadır. Prestijli bir kadro ile taşıma işlemini kusursuz şekilde tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Nakliyat işlemine geçmeden önce dikkat edilen hususlar :

1 – Ücretsiz Ekspertiz

Üsküdar nakliyat firmamız tarafından taşıma yapılmadan önce , taşınalacaklar önceden analiz yapılması için firmamız persollerleri gerekli yere görevlendirilir.Taşınacak eşyalar titizlikle değerlendirilir rapor tutulur.Kırılması mümkün eşyalar not alınır.Çizilmesi mümkün eşyalar gerekli paketleme yapılması için yine not alınır.Analiz sonucunda nakliyatın gerçekleşmesi için personellerimiz tarafından ortaya bir fiyat çıkarılır.

2 – Anlaşma – Sözleşme Aşaması

Nakliyat firmamız ekspertiz aşamasındna sonra ortaya çıkan fiyatı siz değerli müşterimize sunar.Eger iki tarafında anlaşmaya varılması durumunda gerekli sözleşme imzalanır.Sözleşmeden müşterimizin lehine maddeler güvencemiz altındadır.Üsküdar evden eve nakliyat firmamız sözleşmede geçen tarih içerisinde taşıma işlemine süratle başlar.Müşterimizin memnuniyetini sağlamak için sözleşmede isterse ;  istek ve ricaları  yer alır.

3 – Nakliyatı gerçekleşecek eşyaların paketlenme aşaması ( parça eşyalarında paketlenmesi )

Sözleşme aşamasından sonra nakliyatın yapılacağı  yere eşyaların paketleme işlemi başlar. Kırılması mümkün eşyalar titizlikle paketlenir. Çizilmesi ve darbe alması muhtemel eşyalar ise gerekli paketleme işlemine konulur. Paketleme aşmasında doğabilecek tüm olumsuzluklar firmamız tarafından karşılanır. Eğer siz değerli müşterimiz paketleme aşamasında yer almak istiyorsanız sözleşmede bu madde yer alır ve siz bu aşamada yer alırısınız.

Asansör taşıma hizmetimiz nakliyat firmamız tarafından istenilirse karşılanır. Müşterimizin istediği taşıma yöntemine göre taşıma sağlanır.

4- Eşyaların taşınması

Firmamız personelleri tarafından taşıma işlemi titizlik ve güvenle sağlanır. Paketlenen eşyalar tutulan rapora öre sınıflandırılarak taşınır. Aşama aşama sağlanan taşıma işlemi geniş personel kadrosuyla sağlanır.Taşıma işleminde doğabilecek zarar böylece firmamız tarafından neredeyse imkansız hale getirilir.Eşyalar istenilen yere düzenle yerleştirilir.

5-Eşyaların paketten çıkarılması:

Siz değerli müşterimiz eğer sözleşmede yer almasını istediğiniz paketten çıkarma ibaresi varsa bunu memnuniyetle sağlamaktayız. Eşyalar düzenli ve iyi bir şekilde çıkarılır.

6-Eşyaların kurulumu

Bu aşamada eğer monte edilecek düzenekte bir eşya  varsa bu personelimiz tarafından kısa süre içinde yapılır.  Eşyaların kurulumu yerine getirilir.

7- Taşıma işleminin tamamlanması ve kontrol

Gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra eşyalar kontrol edilir. Eksik olan birtakım hususlar varsa tamamlanır. Kontrol işlemi siz değerli müşterimizle beraber yapılır. Zarar gören eşyalar varsa tespit edilir ve rapor tutulur, bu zarar firmamız tarafından yerine getirilir. Zarar gören bir eşya yoksa nakliyat işlemi hizmeti tamamlanır.

Güzel semtimiz Üsküdar İstanbul Anadolu yakasında yer alır. Toplam 33 mahalleden oluşmaktadır Üsküdar. Üsküdar evden eve nakliyat olarak elit semtimiz Üsküdar da hizmet vermekteyiz.

 

HİZMETLER

 

1 – Nakliyat depolama

Müşterimiz tarafından depolanmasını istediği eşyalar üstün güvenlik kontrolü olan depomuzda muhafaza edilmektedir. Eşyaların depoda kalma süresi hesaplanır ve ortaya bir ücret çıkarılır.

2 – Ofis taşıma:

Siz değerli müşterilerimiz iş yerini taşıma kısmında Üsküdar evden eve nakliyat olarak bu hizmetimizde hazırız. Eşyalar gerekli analizi yapılır. Kırılması mümkün eşyalar titizlikle paketlenir. Ofis içinde taşınacak eşyalar kısa sürede nakliyata hazır hale getirilir.

3-Parça eşya taşıma

Siz değerli müşterimiz tarafından nakliyatını yapılmasını istediğiz tek yada birkaç parça eşya taşıma işlemini analiz ederek ortaya bir fiyat çıkarırız. Ve anlaşma durumunda parça eşya taşıma Üsküdar evden eve nakliyat tarafından kısa sürede sağlanır.

4 –Dershane taşıma

Eğitim veren dershanelerin taşınması durumunda firmamız bu hizmeti vermeye hazırdır. Siz değerli müşterimiz tarafından eşyalar analiz edilir. Gerekli paketleme işlemleri yapılır. Sözleşme işlemi yapılır ve nakliyat işlemine geçilir.

5 – Piyano taşıma:

Siz değerli müşterimizin değerli enstrümanını taşıma hizmetine hazırız. Ensturumanın darbe almaması için gerekli paketleme yapılır. Taşıma işlemi piyanonun darbe almaması için titizlikle yapılır.Taşınılan araç sıcaklığı ve havası piyanoya etki edebileceğinden gerekli önlemler firmamız tarafından sağlanır.

6 –Fuar taşımacılığı

Siz değerli müşterimizin yapacağı fuar taşıma işlemini memnuniyetle yapmaktayız. Taşınacak eşyalar analiz eldir ve buna göre ambalajlama yapılır. Paketleme ve taşıma fuar eşyalarının zarar görmemesi üzerine kurulurdur. Fuar taşımacılığı anlaşmaya varıldığında sözleşme imzalanır ve nakil işlemi başlar.

7-Müze ve Sanat eseri taşıma

Siz değerli müşterilerimizin sanat eserlerini büyük bir hassasiyetle yapmaya hazırız. Sanat eserinin türüne göre değerlendirme yapılır ve darbe almaması için gerekli analiz yapılır. Tablo yada kırılması mümkün eşyalar firmamız tarafından titizlikle gerekli yere taşınır.

8- Antika Eşya taşıma

Siz değerli müşterimizin özenli saklayıp taşıdığı antika eşyaları nakil işleminde büyük bir özveri ile yapacağımızdan emin olabilirisiniz. Koleksiyon yada tek parçadan oluşan antika eşya gerekli analizden geçer ve kırılmaması darbe almaması için gerekli paketleme işlemine geçilir. Ve nakil teslim edildikten sonra kontrol edilir. Ve işleminiz tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir