skip to Main Content
0532 490 88 43 0216 459 07 95 hekimoglunakliyat22@hotmail.com
YAKACIK Evden Eve Nakliyat

YAKACIK Evden Eve Nakliyat

Yakacık evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm eşyalar ve yük çeşitlerini talep edilen adreslere ulaştırmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında eşyaların deforme olmaması içinde gerekli olan önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Firmamız ev taşımacılığı dışında, ofis taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve şirket taşımacılığı noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca yüksek katlı binalar veya rezidanslar içinde asansör sistemleri temin edilmektedir. Yakacık evden eve nakliyat personelleri, paketleme, kurulum ve söküm gibi işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede uygulamalar sırasında sorun ile karşılaşılması riski ortadan kaldırılmaktadır. Yakacık nakliye firmamız, İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçeler içinde anlık olarak araç desteği sağlamaktadır.

Kurumsal Hizmet Anlayışımız

Yakacık evden eve nakliye firmamız, müşterilerine verdiği sözleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Anlaşılan tarih ve saatte adreslere ulaşarak taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Ayrıca başlangıç aşamasında konuşulan ücret dışında herhangi bir bedel talep edilmesi söz konusu değildir. Firmamız kurumsal bir hizmeti makul rakamlar ile vermektedir. Yakacık evden eve nakliyat tarafından gerçekleştirilen taşımacılık faaliyetlerinde sorun veya memnuniyetsizlik yaşanması mümkün değildir. Özellikle de bazı şirketler komisyonculuk üzerinden hizmet vermektedir. Yani herhangi bir nakliyat şirketi almış olduğu işi belirli bir ücret karşılığında başka firmalara devretmektedir. Müşteri ise hangi firma ile çalışacağını bile bilmemektedir. Ancak Yakacık nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir.

hekimoğlu nakliyat 7

Yakacık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yakacık evden eve nakliyat fiyatları makul rakamlardan oluşmaktadır. Firma taşınması planlanan eşyaları özenle inceledikten sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Paketleme veya montaj desteği içinde herhangi bir ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Parça yük taşımacılığı fiyatları ise, eşyanın büyüklüğüne, tonajına ve götürülmesi planlanan ilçelerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Yakacık evden eve nakliyat firması aynı zamanda müşterilerine özel yüzde 10’lara varan indirimler gerçekleştirmektedir. İşe başlamadan önce de herhangi bir ücret istenmemektedir. Bünyemizde bulunan tüm araç modelleri ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde de taşıma maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir.

Yakacık Ofis Nakliye

Kurumsal şirketlerin gereksinim duyduğu ofis taşıma hizmetleri Yakacık evden eve nakliyat firması tarafından verilmektedir. Çalışma alanlarında kullanılan mobilyalar, koltuklar veya dolaplar kurumsal hizmet anlayışı ile taşınmaktadır. Ayrıca firmamız sadece kapalı kasalara sahip olan kamyonlar ile nakliye desteği sunmaktadır. Ofis taşımacılığı hizmetleri için özel olarak oluşturulan ekipler, paketleme ve montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sizde hemen Yakacık evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Parça eşyalarınızı il dışına göndermek için de firmamız bünyesinden her türlü desteği alabilirsiniz.

Back To Top