Gezbe Evden Eve Nakliyatta Hekimoğlu Farkı

Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Gebze’de vatandaşlar, taşınma sorununu Hekimoğlu kalitesiyle aşıyor. Hekimoğlu Nakliyat’ın 20 yılı aşkın tecrübesinin bilincinde olan Gebze Halkı, evden eve ve ofisten ofise taşımacılıkta Hekimoğlu farkını ve ayrıcalığını yaşıyor.

HEKİMOĞLU: YÜZDE YÜZ TÜRK MALI

Sermayesinin tamamını nakliye işine aktaran Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, özellikle araştırma-geliştirme konusunda da titiz bir çalışma yürütüyor. Taşımacılık işini dünya standartlarına göre yapmayı ilke edinen Hekimoğlu, ekip ve ekipman konusunda da rakipleri arasında kalitesiyle fark yaratıyor.

HERKES “HEKİMOĞLU” DİYOR

Müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Hekimoğlu Nakliyat, müşteri memnuniyetini, tavsiye ile yeni müşteriler edinip, yeni bir kazanca dönüştürüyor.

UZUN YOLLAR, HEKİMOĞLU İLE KISALIYOR

Gebze’den İstanbul’a ya da Bolu, Balıkesir, Bursa gibi Marmara Bölgesi illerine eşyalarını taşımak isteyenler ilk olarak Hekimoğlu’nu arıyor. İçAnadolu, Ege ya da Akdeniz kıyılarını evini ya da ofisini taşımak isteyen Gebzeliler ise uzun yolların Hekimoğlu ile kısaldığına tanık oluyor.

Sınır Tanımayan Kaliteli Hizmet

Hekimoğlu ile Gebze‘den Taşınmak Çok Kolay

Gebze’de 1997 tarihinde başlayan yolculukta, geçen 23 yılın ardından çok iyi noktalara gelen Hekimoğlu Nakliyat, taşımacılık alanında 1 numara olduğunu Gebzevatandaşlara da hissettiriyor.Gebze‘den ofisini ya da evini Çekmeköy’e Üsküdar’a Kadıköy’e ya da Avrupa Yakasına taşımak isteyen vatandaşlar, Hekimoğlu’nu seçerek en doğru kararı vermiş oluyor.

HEKİMOĞLU’NU SEÇEN ASLA PİŞMAN OLMUYOR

Evden eve ve ofisten ofise taşımacılıkta eşyalarını sağ salim ve ucuza taşımak isteyen vatandaşlar, Hekimoğlu’nu tercih ederek büyük bir sorundan kurtuluyor. Müşterilerinin büyük bir bölümünü tavsiyeler ve memnuniyetler ile kazanan Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, özellikle taşımacılıkta zirvede olmanın bilinciyle ve dikkatle hareket ediyor.

HEKİMOĞLU EFSANESİ DİLDEN DİLE YAYILIYOR

Gebze‘den eşyaları donanımlı araçlara alınan Gebzeliler, Hekimoğlu ile belirlenen hedefe kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşmanın huzurunu yaşıyor. Büyük bir dikkatle taşınan eşyalar herhangi bir fiziksel bozulmaya uğramazken, Hekimoğlu müşterileri eşyalarının güvenle ve çabucak yer değiştirmesini takdirle izliyor.

GEBZE’DEN ÇIKTIM YOLA…

Gebze‘de yaşayan vatandaşlar, kaliteyi ucuza maletmek için yine ve sadece Hekimoğlu’nu tercih ediyor. Kısa ve uzun mesafede nakliye işini Hekimoğlu’nun tecrübeli ekibine teslim eden Gebzeliler gelecekteki olası bir yeni taşınma için Hekimoğlu’nun irtibat numaralarını telefonlarına gönül rahatlığıyla kaydediyor.

Taşımacılıkta Son Sistem Çalışmalar

Nakliyat Hizmetinde Özen ve İtina

Çalışma hayatında gerekli olan disiplin ve özen nakliyat firmamız tarafından da sağlanmaktadır. İşinin ehli çalışma ekibiz işini seven taşınan eşyaları kendi eşyaları hassasiyeti ile taşıyan uzman personellerdir. 

Gebze evden eve nakliyat olarak yenilikleri takip eden öğrenen ve uygulayan çalışmalar yaparak gelişimimizi sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor teslim aldığımız işi en sağlıklı şekilde yapıp teslim ediyoruz. Alanında sevilen ve tercih edilen bir firma olmakla gurur duyuyor daha da azimle çalışıyoruz.

Her koşulda sağlamlık kalite ve güvenceli çalışmalar yapıyoruz. Taşınmanın zorluklarını müşterilerin üzerinden alıp rahat ve güvenli bir taşınma yaşatıyoruz. Bu sektörde kurumsal bir çalışma sistemi benimseyerek en doğru en sağlıklı hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç