Hakkımızda

Nakliyat sektörünün parlayan yıldızı konumunda yer alan Hekimoğlu Nakliyat; kurulduğundan günümüze kadar uzanan süreç içerisinde; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler! He zaman müşteri dostu bir taşımacılık hizmeti sunabilme kapasitesine sahip olan Hekimoğlu Nakliyat; taşımacılık hizmetini, güvenli, pratik ve uygun maliyetli bir şekilde sunar! Böylece Hekimoğlu Nakliyat, taşımacılık sektöründe her zaman iddialı bir konumda yer alır!

 

Kalite Politikamız

Nakliyat sektörünün sürekli olarak gelişmek durumunda olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda kalite politikamızı oluştururken; sürekli yeni ihtiyaçlara etkili çözümler ortaya koymak noktasında etkili çözümlere de imzamızı atıyoruz. Müşteri odaklı bir kalite politikası oluşturduğumuzdan dolayı Hekimoğlu sizlere her zaman profesyonel düzeyde bir taşımacılık hizmeti de sunabiliyoruz!

Müşteri Politikamız

Hekimoğlu Nakliyat her zaman müşteri politikasını; müşterilerinin memnuniyetine göre oluşturur! Böylece nakliyat hizmeti sunarken; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. Tam da bu noktada nakliyat ihtiyaçların çözümü noktasında sizlere mükemmel alternatif seçenekler de sunar! Böylece taşınma ihtiyacınızın, pratik, güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde karşılanmasını da mümkün kılar!

Biz kimiz

Biz; müşteri memnuniyetini hedefleyen; uygun fiyat politikasına sahip, profesyonel bir taşımacılık firmasıyız! Biz her zaman çözüm odaklı bir çalışma disiplinine sahip olan Hekimoğlu; uluslar arası kalite standartlarında bir nakliyat hizmeti sunabilen bir firmayız!

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat ;

Hekimoğlu Ev Ofis Taşıma ve Depolama hizmetleri konusunda uzun yıllardır hizmet sunan firmamız her zaman sektörde yol gösterici nitelikte yenilikler yapmaktadır. Türkiye geneli en iyi nakliye firması olarak Dünya geneli olarak da bizden daha iyi hizmet sunabilecek firma yok.

İş yeri ve ev eşyası taşımanın yanı sıra firmamız, antika, hassas taşıma ve sanat eserleri taşımacılığı hizmetleri de sunuyor. Firmamız çağı takip ederek her zaman en iyisini en hızlı şekilde sunabilecek durumdadır.

Hekimoğlu Nakliyat çağa ayak uydurarak ve sektörde yenilikler yaprak Türk hizmet kalitesini bütün Dünya’ya gösterebilecek nitelikteyiz. Kurumsallığını tamamlamış, kalitesini kanıtlamış firmamızdan profesyonel hizmet almanız bir telefon etmek kadar basit.

Saygılarımızla…

 

Misyonumuz

Sektöre yenilikler katarak; sektörün gelişimine katkı sunma vizyonuna sahip olan Hekimoğlu Nakliyat; her zaman taşımacılık ihtiyacını mükemmel kalitede karşılar! Çağın gereklerine uygun bir şekilde kendini sürekli olarak geliştiren Uğur Nakliyat; profesyonel çözümlerin de adresi konumunda yer alır!

Vizyonumuz

Hekimoğlu evden eve nakliyat gelişime açık biz misyona sahip olduğu için; hizmet kalite standartlarını da sürekli bir şekilde geliştirir! Üstelik Hekimoğlu Taşımacılık her zaman %100 müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için sizlere mükemmel bir taşımacılık hizmeti de sunar!

 

Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç