Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat

 EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşya depolama sistemimimizin işleyişi sizin müşteri temsilcimizi aramanız ile başlar. Genel olarak eşyaları görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanıcak olan eşyalarınızın kaplicağı alan ve teknik özellikleri esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertis elamanımız almayı talep ettiğiniz İstanbul eşya depolama hizmetini kısaca size anlatır ve fiyatlandırma çıkarır. Bu fiyatlar içerisinde nakliye ve sigorta bedelleride bulunucaktır. Anlaşıldığı taktirde sizlerle sözleşme imzalanarak taraflar arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu sözleşme beyanları yazılı hale getirmek amacıyla yapılmaktadır ve nakliyat deposu hizmeti sürenizi garanti altına alacak bildirimler içermez. 

AMBLAJLAMA

Sadece konusunda uzman ve deneyimli ekip değil aynı zamanda eşyanın toplanması işleminde gerekli olan ambalaj ve paketleme işlemlerinde de gerekli malzeme teminyer veren ve bu teminde kaliteye yer açan firma seçmeniz önerilir.Profesyonel taşınma işlemine yer vererek taşınma işleminde zamanında hizmet sunulması ise oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra nakliye sigortasına da yer açılması eşyanızın zarar görmesi durumunda bedelinin tanzimi için önemli olduğu için bakliye sigortası sunan firmadan yararlanılması önerilir. ŞEHİRİÇİ, ŞEHİRLER ARASI, SİGORTALI ve GÜVENLİ, BÜRODAN BÜROYA, UZMAN KADROMUZLA, EMNİYETLİ, AMBALAJLAMA VE NAKLİYE;

EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Hekimoğlu Nakliyattan Müşterilere Fiyat Güvencesi

Kurulduğu 1997 yılından bu yana müşterilerine kaliteli hizmet sunan Hekimoğlu Nakliyat, sektör içerisinde en iyi fiyatı veriyor olmanın da gururunu yaşıyor. Ekip ve ekipman konusunda dünya standartlarında ve profesyonelce hizmet veren Hekimoğlu Nakliyat, müşterilerinden teslimat sonrası ücret talep ederek, bir güveni de karşılıklı olarak ortaya koymuş oluyor. Eşyaları evden eve ve ofisten ofise sağ salim bir şekilde taşınan müşteriler ise teslimat sonrası ücreti gönül rahatlığıyla takdim ediyor.

HEKİMOĞLU UYARIYOR: “TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!”

Sektörde liderliğini sürdüren Hekimoğlu Nakliyat, kendisini taklit eden rakipleri konusunda vatandaşlara uyarıda bulunuyor. Özellikle kaliteli hizmetin bir bedeli olduğuna dikkat çeken Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, en iyi fiyatı veren firma olmanın memnuniyetini tüm müşterilerine sunuyor. Ucuz ancak kalitesiz hizmet veren firmalar tarafından vatandaşların iyi niyetinin istismar edilmemesi gerektiğini vurgulayan Yöneticiler, vatandaşları da bu tür tekliflere prim vermemesi konusunda uyarıda bulunuyor.

ACI TECRÜBELER VATANDAŞI MUTSUZ EDİYOR

Vatandaşların ev ve ofis eşyasını taşımak konusunda zaman zaman güvenilir olmayan firmaları tercih etmek zorunda kaldıklarına dikkat çeken Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, böylesi durumlarda acı tecrübeler yaşandığına dikkat çekti. Müşterilerini genel olarak tavsiyelerle belirlediklerini söyleyen Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, bu sırada kendilerinin kaliteli hizmetinden memnun kalan müşterilerin Hekimoğlu’nu çevresine tavsiye ettiğinin de altını çizdi.

Yazılarımız

Evden Eve Nakliye de Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Evden eve nakliye işlemlerinizde eşyanın toplanması, paketlenme ve kolilere aktarılmasının sonrasında kapalı kasa araçlara sevk edilir. Kapalı kasa araçlara sevkin yapılmasında geçmişte insan gücü ile taşımacılık gerçekleştirilirken bu işlem hem son derece yorucu hem de zaman alan bir işlem idi. Ayrıca kazaların yaşanmasına da son derece müsait bir işlemdi. Yeni gerçekleştirilen asansörlü taşımacılık işlemi ise binadan araca eşyanın kısa sürede dış alanda aktarılmasını sağlar. 

Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için ise hem eski gem de yeni binanın bazı kriterler uyması son derece önemlidir. Asansörlü taşımacılık için gerekli kriterler aşağıda yer almaktadır. 

  • Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için eski ve yeni taşındığınız binanın dışına sistemin kurulmasına uygun olması gerekir. Trafiğin olmaması ya da caddenin hizmeti almaya müsait olması önemlidir. 
  • Asansörlü taşımacılık hizmetinin alınabilmesi için aynı zamanda taşınan işleminin gerçekleşeceği binanın asansörlü taşımacılığı sisteminin kurulmasında gerekli olan pencere ya da balkona sahip olması gerekir. 
  • Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak için evden eve nakliye firmasının da hizmeti sunuyor olması önem taşır. Evden eve nakliye işlemlerine yer veren firmamız hızlı ve güvenli nakil gerçekleşmesine destek olan asansörlü taşımacılığı size sunmaktadır. 

Evden Eve Nakliye de Sigortalı Taşımacılık

evden eve nakliyat için yağacağınız başvurunuz sonrasında alınacak olan hizmetlerde eşya yükünüzün garantili olarak sevk edilmesi için nakliye sigortası işlemine yer açılır. Eşyanın yeni yerleşim yerinize taşınması sonrasından hizmet sözleşmesi sona erer. Hizmet sözleşmesinin sona ermesi ile beraber de sigorta da sonlandırılır. 

Evden Eve Nakliye Hizmetine Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul evden eve nakliyat işlemi ile ilgili olarak hizmet almak için öncelikle kaliteli hizmet sunan firma seçimine yer açmanız gerekir. Konusunda uzman olan ve deneyimli olan ekip tarafından sunduğumuz taşınma hizmetlerinden yararlanarak taşınma yükünüzü üstünüzden atabilirsininiz. 

Profesyonel ekibimiz tarafından sunulan hizmetlerimizden kapalı kasa araçlarımız ile sevk işlemini gerçekleştirerek eşyanızın olumsuz hava koşullarında ve benzeri zararlılardan da etkilenmesinin önüne geçiyoruz.  evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızdan temin ederek asansörlü taşımacılık hizmetini de edinerek hızlı ve güvenli bir taşımacılıktan yararlanmanız mümkün olur. 

Firmamızdan destek alarak konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden yararlanarak taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliye hizmetimizden yararlanarak profesyonel hizmet kalitesini edinmek için başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvuru sonrasından ekibimiz kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak hizmeti edinmenizi sağlayacaktır. 

 Evden Eve Nakliyat Nakliyat Firmaları Ne İş Yapar?

Evden Eve Nakliyat Hakkında Herşey

Günümüzde insanların hayatlarını kolaylaştıracak birçok hizmet sektörü bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evden eve nakliye hizmetidir. Birçok kişi her yaz tayin, kira artışı gibi nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalırlar.

Şehirlerarası veya şehir içi ev, ofis, işyerinde bulunan eşyaların taşınmasında nakliyat firmalarından hizmet alınması işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Nakliye firmaları, evinizde bulunan tüm eşyaların demontajını, paketlemesini ve nakliyesini gerçekleştirir. Firma elemanları taşıma işlemi öncesinden eşyaların bulunduğu eve giderek eşyalar, evin bulunduğu kat hakkında bilgi edinir.

Taşınma günü veya bir gün öncesinde eşyaların bulunduğu evdeki eşyaların demonte işlerini gerçekleştirir. Koltuk, kanepe, mobilya gibi eşyalar uygun malzemeler ile paketlenir. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalar araca yüklenerek nakliye yapılacak eve götürülür.

Ev sahibinin isteği doğrultusunda eşyalar odalara konularak tekrar montaj işlemleri yapılır. evden eve nakliyat firması garantili hizmet vermektedir.

İstanbul İçerisinde Profesyonel Hizmet Veren Nakliyat Kuruluşları

evden eve nakliyat, alanında deneyimli, profesyonel hizmet veren nakliyat şirketlerinin başında gelmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Bu hususların başında, deneyimli ve bilgi sahibi bir ekibe sahip olmaları ve güven verici yaklaşımlar içerisinde olmaları gelecektir. evden eve nakliyat, sektörde uzun yıllar hizmet veren nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Kurumsal çalışan firmamız, her türlü zor taşınma koşuluna göre çözüm üretebilecek firmaların başında gelmektedir. Olumlu müşteri yorumları da firma seçiminde önemli birer etken olacaktır. Evden eve nakliyat pek çok kişi için günler öncesinden stres yaratan konuların başında gelecektir. Nakliyat hizmeti veren firmanın tedbirli ve güven verici yaklaşımları son derece önem taşıyacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri 

evden eve nakliyat işlemlerini edinebilmek için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmenin akabinde eksper hizmeti için firma personelimiz adresinize ulaşım sağlar. 

Exper Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinizin gerçekleşmesi için yaptığınız başvuru sonrasından konusunda uzman olan personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette bazı tespitleri yapar. Bu tespitler taşınmaya konu olan eşya yükünün belirlenmesinden taşınmanın gerçekleşeceği binanın incelenmesine kadar uzanan bir listeye sahiptir. Kat sayısı, asansör olup olmaması, asansörlü taşımacılık için binanın uygun olup olmaması gibi detaylar kayıtlanır. Taşınma adresi ile olan mesafenin yanında taşınılacak olan bina hakkında da bilgiler alınır. 

Exper Tarafından Bilgiler Neden Alınır?

evden eve nakliyat işlemleriniz için yaptığınız başvuru sonrasından exper hizmeti için firma personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette alınan bilgiler ile taşınma işlemleri için sunulacak hizmetler ve bu hizmetlerin fiyatlandırılmasına yer açılır. Yapılan ziyarette ayrıca evden eve nakliye firmasından talep ettiğiniz ekstra hizmet var ise bunu da belirtebilirsiniz. Bu hizmetler de fiyatlandırılarak sözleşme içine eklenir. 

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Niye Yapılır?

evden eve nakliyat işlemlerinde gerçekleştirilecek olan eksper hizmeti sonrasından sözleşme hazırlanır. Sözleşme ile beraber alınacak olan hizmetler teyit edilirken aynı zamanda alınacak olan hizmetler sonrasında ödenecek bedel de açıkça belirtilir. Hizmet sözleşmesi aynı zamanda eşyanızın sigortalı olarak sevk edilmesinde önemli bir uygulamadır. Bunun yanı sıra yaşanabilecek olan anlaşmalığında önceden önleminin alınmasına destek olur. 

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sigortanın Önemi

Evden eve nakliye işlemelerinde gerçekleştirilecek olan taşıma sırasından eşyaların zarar görmesi ya da hasar alması durumunda sigortadan yararlanma mümkün olmaktadır. Hizmet sözleşmesinden yer alan hükümler uyarınca taşınma gün ve saatinde hizmet sunulur. Bu işlemlerde konusunda uzman olan ekibimiz belirlenen gün ve saatte hizmeti sunmak için adresinize ulaşım sağlar. Mobilyaların söküm ve paketlenmesinin yanı sıra diğer eşyalarında kolilere aktarılması akabinde asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyaları hem hızlı hem de güvenli olarak kapalı kasa araçlara severek edilerek yeni yerleşim yerinize ulaştırılır. Yeni yerleşim yerinizde de eksiksiz olarak teslimatın yapılması sonrasında hizmet sözleşmeniz ve sigorta sona erer. 

Evden Eve Taşıma İşleminde Firmamız Tarafından Yapılan İşlemler

İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimizin firmamızla irtibata geçmeleri halinde, aşağıda belirtilen işlemler yapılarak nitelikli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

  • Öncelikle taşınacak eşyaların sayısı, büyüklüğü, kapasitesi, eşyaların bulunduğu kat gibi bilgiler için personelimiz verilen adrese giderek gerekli tespitleri yaparlar.
  • Müşterimizin isteği doğrultusunda kaba eşyalar dışındaki diğer eşyaların paketlenmesi firmamız tarafından yapılacaksa taşıma tarihinden birkaç gün önceden elemanlarımız tarafından evdeki eşyalar uygun ambalajlarla paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.
  • Taşıma tarihi belirlenir ve sigorta kapsamında eşyalar taşınması için gerekli resmi prosedürler yerine getirilir.
Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç