Kartal Atalar Evden eve Nakliyat

Kartal Atalar’da Hekimoğlu Coşkusu

Eski adıyla Rahmanlar ve yeni adıyla Atalar, Kartal’ın yükselişi devam eden mahalleleri arasında yer alıyor. Atalar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar ise evlerini ve işyerlerini Hekimoğlu Nakliyat ile taşımış olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyor. İstanbul’un diğer ucundan işi dolayısıyla Atalar Mahallesi’ne gelen vatandaşlar, “Bizlere bu süreçte hiçbir sorun yaşatmayan, güleryüzlü ekibiyle bizleri hoş karşılayıp uğurlayan Hekimoğlu Nakliyat’a teşekkür ediyoruz” diyor.

ATALAR MAHALLESİ, “HEKİMOĞLU” DİYOR

Özellikle emlâk sektörünün gözdelerinden birisi haline gelen Kartal Atalar Mahallesi, her ay onlarca vatandaşın evini ya da işyerini taşıdığı bir yer olarak dikkat çekiyor. Eşyalarını sorunsuz bir şekilde Atalar’a getirmek isteye vatandaşlar ise ilk olarak Hekimoğlu Nakliyat’ı seçiyor ve güvenilir-profesyonel bir firmayla çalışmış olmanın huzurunu yaşıyor.

HEKİMOĞLU, FİYAT POLİTİKASIYLA DA FARK YARATIYOR

Kaliteyi ucuza sunmak için 25 yıla yaklaşan tecrübesinden faydalanan Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, fiyatlandırma politikasında da her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Evden eve nakliyatta Atalar sakinlerine 3+1 ve üzeri daireler için cazip teklifler sunan Hekimoğlu Nakliyat, kendisiyle çalışan tüm vatandaşları içleri rahat bir şekilde nakliye yapmalarına fırsat tanıyor.

ATALAR’DAN TAŞINACAK KİŞİLER HEKİMOĞLU’NA GÜVENİYOR

Kuruluşundan bu yana müşteri portföyünü “tavsiye” üzerine genişleten Hekimoğlu Nakliyat, tecrübeli kadrosu ve deneyimli ekibiyle dikkat çekiyor. Eşya sağlığını en az insan sağlığı kadar önemseyen Hekimoğlu Nakliyat çalışanları, araçlara yükleyip indirdikleri eşyaları âdeta bir sanatçı titizliğiyle taşıyor.

Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç