Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/hekimoglunakliya/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 646
Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı - HEKİMOĞLU İstanbul Evden Eve Nakliyat - Depolama hizmetleri

Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı

Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı

Hekimoğlu Nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı alanında saha tecrübesi, deneyimli personel kadrosu ve nitelikli ekipmanları ile yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Nakliye sürecini büyük bir hassasiyetle yürüten ve tamamlayan şirket, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına sahiptir. Taşımacılık sektörünün prestijli markası Hekimoğlu Nakliyat; donanımlı araçları, gelişmiş özellikli ekipmanları ve modern paketleme tekniklerini eksiksiz kullanır. Eğitimli ve tecrübeli uzman ekibiyle gerçekleştirdiği ofis taşıma faaliyetlerini, zamanında ve hasarsız olarak teslim eder.

İş yeri ve ofis taşımacılığı sözleşmesi imzalandığı andan itibaren ofis mobilyaları, döşeme ve dizayn aksesuarları, teknolojik ve dijital ekipmanlarınızdan oluşan eşyaların tamamı; Hekimoğlu Nakliyat full kasko taşıma sigortası kapsamında güvence altına alınır.

Hekimoğlu Nakliyat ofis taşımacılık hizmetinin müşterilerine özel sunduğu sezonluk indirim ve kampanya alternatifleri sayesinde, iş yeri ve ofis eşyalarınızın dilediğiniz adrese en kısa sürede taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Taşıma Sürecinde Verilen Hizmetler

  • Ekspertiz uzmanları tarafından iş yerinin bulunduğu bölgeden, ofis taşıması yapılacak olan adrese kadar kapsamlı bir saha etüdü yapılır.
  • Taşıma maliyetini minimum seviyeye indirmek ve olası aksaklıkları önlemek için gereken kutu, ambalaj, paket ve asansör gibi ekipmanların belirlenmesi için detaylı analiz yapılır.
  • Tamamı ücretsiz olan etüt ve analiz faaliyetleri gerekli birimlere fizibilite raporuyla sunularak gerekli ekipman ve personel kadrosu hazırlanır.
  • İstediğiniz sürede belirttiğiniz adrese ofis ve eşyalarınız güvenle taşınır.

Ofisinizi ve iş yerinizi taşımadan önce bize uğrayın %20’e varan indirimlerimizden yararlanın. Hekimoğlu Nakliyat ofis taşımacılığında 2021 yılına özel şok indirimleriyle siz değerli iş yeri sahiplerine taşımacılık da cazip fırsatlar sunmaktadır.

İş yeri ve ofis taşıma deneyim tecrübe ve bilgi gerektiren nakliye işlemidir. Hekimoğlu nakliyat yetiştirilmiş tecrübeli elemanları ile sizlerin hizmetinde.

Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç