Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy, Hekimoğlu tecrübesine güveniyor

Taşımacılık alanında 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Hekimoğlu Nakliyat, Kadıköy’ün tüm mahallelerinde olduğu gibi Erenköy’de de güvenle tercih ediliyor. Eşyalarının kırılma ya da çizilme riskine karşı Hekimoğlu Nakliyat’ın deneyimli personeline güvenen Erenköylüler, ayrıca kıymetli eşyalarının sigorta kapsamında olması nedeniyle de huzurlu bir şekilde “Hekimoğlu” diyor.

BAŞARININ SIRRI: AİLE OLMAK

Sektörde 23 yılı geride bırakan Hekimoğlu Nakliyat, müşterilerine bir müşteri gibi değil, aileden biri gibi davranıyor. Evden eve ve ofisten ofise taşımacılıkta ilden gördüğü Erenköy Halkına ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunan Hekimoğlu Nakliyat, deneyimsiz ellerde büyük bir sorun haline gelen taşınma işinde Erenköylülere kalıcı çözümler getiriyor.

ERENKÖYLÜLER, HEKİMOĞLU’NU TAVSİYE EDİYOR

Eşya taşımacılığı konusunuda güçlü referanslarıyla dikkat çeken Hekimoğlu Nakliyat, yıllardır hizmet verdiği Erenköylülerin en çok tercih ettiği ve önerdiği markalar içinde ilk sıralarda yer alıyor. Ev ve işyerlerinin taşınması konusunda sorun yaşamak istemeyen vatandaşlar, geçmişte olduğu gibi bugün de Hekimoğlu’nu arıyor.

PAKETLEME VE AMBALAJDA HEKİMOĞLU FARKI

Geçmişte yaşanan kötü taşınma tecrübeleri taşınacak olan vatandaşları endişelendirirken, Hekimoğlu ile çalışan vatandaşlar sevdiklerine Hekimoğlu’nu tavsiye ediyor. Ücretsiz danışmanlık hizmetinin ardından yapılan anlaşma sonrası eşyaların yanına gelen Hekimoğlu Nakliyat çalışanları, özenle ambalajladıktan sonra güvenli bir şekilde yola çıkıyor.

Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç