Tuzla Halkı da “Hekimoğlu” diyor

Evden eve ve ofisten ofise taşımacılıkta kaliteyi ucuza maletmek isteyen Tuzlalılar, kendi alanında 1 numara olan Hekimoğlu Nakliyat’ı tercih ediyor. Tecrübeli personeli ve kaliteli ekipmanı ile sektörde büyüklüğünü kanıtlayan Hekimoğlu Nakliyat, taşınma konusunda Tuzla’nın en çok tercih ettiği markalar sıralamasında ilk sırada olmanın gururunu yaşıyor.

GÜVEN VE İSTİKRARIN SEMBOLÜ: HEKİMOĞLU NAKLİYAT

Hekimoğlu Nakliyat’ın sunduğu fiyat avantajını memnuniyetle karşılayan Tuzlalılar, kaliteli taşımacılığın da huzuruyla yaşamlarını sürdürüyor. Özellikle 3+1 ve üzeri evler için müşterilerine avantajlı fiyatlar sunan Hekimoğlu Nakliyat, rakiplerinin de bu anlamda birkaç adım önünde duruyor.

MONTAJDA HEKİMOĞLU FARKI

Taşımacılık alanında 20 yılı geride bırakan Hekimoğlu Nakliyat, eşyaların sökülmesi ve yeniden montajı konusunda da tecrübesini ve farkını ortaya koyuyor. Hekimoğlu’nun tecrübeli personeli Tuzlalılara güven verirken, dikkatli taşınan eşyalar da sağ salim ulaşacakları adrese teslim edilerek, müşterilerin kaygıları ve korkuları sonlandırılmış oluyor.

EKİP VE EKİPMAN TEKNOLOJİSİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Müşteri memnuniyeti ve saha liderliği için araştırma-geliştirme Ar-Ge’ye önem veren Hekimoğlu Nakliyat yetkilileri, araç ve personel donanımını da dünya sstandartlarına uyumlu bir şekilde dizayn ediyor. Tüm araçlarında eşya güvenliği için önlem alan Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, personelini de bu konuda sürekli bir eğitime tâbi tutuyor.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞimdi Arayın
× Hemen İletişime Geç